poniedziałek, 28 października 2013

Taki gust

Żeby nikt nie czuł się urażony to od razu krótko wyjaśnię.
Chodzi tylko o chłopaków, którzy chcieliby się angażować w związek, nie o to, że jeśli ktoś nie ma matury to nie chcę z nim rozmawiać ;)4 komentarze:

 1. Obserwuję już od dłuższego czasu i czytam każdy post. Są świetne ! ;* Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję! :) Zapraszam również na stronę na facebooku ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. wykształcenie a inteligencja nie ma nic wspólnego. zdajesz maturę z matematyki .. jaki procent tego jest Ci potrzebne w życiu codziennym? umiesz wypełnić Pit ? zdajesz polski .. no fajnie że znasz treści, interpretacje i stylistykę wierszy Kochanowskiego, powieści Sienkiewicza i tym podobne .. tak czy siak będziesz pisać tylko głupie blogi, wiadomości na facebooku, a na prawdziwy list nigdy nie starczy Ci czasu.. a i tak będziesz sprawdzać każdy głupi trudniejszy wyraz na przeglądarce czy w czacie korzystając z poprawiacza błędów. Przeglądnęłam całą twoją stronkę, większość obrazków wcale nie śmieszy aż tak bardzo i nie są jakąś nowością. Kopie jak każde inne. Życzę Ci powodzenia w dalszym tworzeniu, rób to co kochasz, ale rób to lepiej. Jeśli nie... to przestań.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwsza uzasadniona krytyka. Like it!
   Wiem, że inteligencja nie równa się wiedza a właśnie wiedzę sprawdza matura. Tak czy inaczej nie trzeba mieć wiele wiedzy żeby zdać maturę, inteligencja i wyciąganie wniosków zwykle wystarczy. Choć akurat zwykle z pisownią trudniejszych wyrazów nie mam problemów to coś w tym jest.
   Dziękuję za szczerą opinię. Póki co kombinuję jak tworzyć komiksy, w jakim stylu, z jaką czcionką itp. Obiecuję, że jak nabiorę trochę doświadczenia to będzie lepiej! :)

   Usuń