piątek, 21 lutego 2014

Skutki niedowzrostu

W sumie to było jakieś pół roku temu...


Nie mam czasu na robienie nowych komiksów!
A tyle pomysłów, tyle przypadków, tyle sytuacji... ;_;

5 komentarzy:

 1. Nie tylko ty masz problemy z powodu niedowzrostu :D Podoba mi się to słowo, chyba będę je często wykorzystywać ;) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję.
   Właśnie też lubię to słowo, niestety nie ja je wymyśliłam. Wpadłam na to kiedyś na jakimś portalu więc nie będę sobie przypisywać jego autorstwa ;)

   Usuń
 2. To ja może jednak pozostanę przy komunikacji publicznej... Mnie wzrost nie przeszkadza, kompleksów na jego tle nigdy nie miałam, bo mam dość innych, poza tym czemu bym miała się czuć źle mając tyle centymetrów co Salma Hayek, Eva Longoria i Gillian Anderson? Ale np. muszę wołać na pomoc, kiedy chcę masło orzechowe z najwyższej półki w markecie i trochę to irytujące, gdy ani obsługi sklepu ani żadnych przystojnych i wysokich mężczyzn nie ma w pobliżu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również szczególnych kompleksów na punkcie wzrostu nie mam. Wręcz przeciwnie-dzięki temu wyglądam na młodszą niż jestem i nieraz jest ciekawie.
   A w sklepie jak chcę coś z wyższej półki to najpierw odchodzę parę kroków w tył, podskakuję zobaczyć czy faktycznie jest tam dany produkt po czym... wspinam się po regale! ;D

   Usuń
 3. Jakbym widziała siebie :< Ale ma to też i swoje plusy! Mam na myśli niski wzrost, a nie nie dosięganie do rzeczy...

  OdpowiedzUsuń