sobota, 31 października 2015

Niewdzięczność

Koszmary senne... Znacie to?


6 komentarzy:

 1. Hahah... No nie do końca to jest na odwrót,cieszę się,że ktoś mnie wybudził z koszmaru,ale zazwyczaj sama się z niego budzę. xD Moja siostra (starsza) kiedy ma koszmary wydziera się na cały dom i wszystkich budzi. ;-; To irytujące.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to ciekawy przypadek... Interesowałam się sporo snami i rzeczy typu lunatykowanie lub mówienie przez sen wydawało mi się jednorazowymi wypadkami. Sama kilka razy miałam paraliż senny, to dopiero irytujące... lub fałszywe przebudzenia we śnie. Ah, długi i naprawdę interesujący temat!

   Usuń
 2. Cieszę się, że koszmary mam raz na ruski rok..
  *pewnie po napisaniu tego zdania akurat dzisiaj mi się przyśni*
  Ale jak już mam jakiś to zazwyczaj budzę się sama... ;-; nie mam żadnego bohatera, który by mnie wybudził ;-;

  czarny-kotyszek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Well,przybyłam z krańca internetów,gdzie ktos wstawil twoj obrazek na stronke.Generalnie wszystko fajnie,tylko wytłumacz mi czemu gwałt we snie wedlug ciebie jest czyms fajnym? To nie hejt za wysmiewanie sie z powaznych tematow tylko ciekawosc czemu tak uwazasz :P Tak sie akurat składa,ze bylam zgwalcona i ten obrazek mnie zasmucil ale i zaintrygowal.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Absolutnie nie uważam tego za coś fajnego. Obrazek przedstawia w przekoloryzowany sposób sytuację, która miała miejsce w rzeczywistości. Sytuacja ta ma nawiązywać do utartych stereotypów a nie przykrych wypadków, które zdarzają się w rzeczywistości. Obrazek jest śmieszny ponieważ przedstawia sen w bezpiecznym miejscu, gdzie wiadomo, że nie stanie się nic złego.

   Usuń